Sınav Takvimi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret61279

Motosiklet Sürüş Eğitimi


Motosiklet ehliyeti almak için araştırma amacı ile girdiğiniz bir internet sitesinde, bir deneme ile karşılaşacağınız.

Aklınıza gelirimiydi hiç? Aslında bu hikâye sizin hikâyeniz… Düşünsenize yol almak ve ilerlemek için sürekli sizin yardımınıza ihtiyaç duran bir araç. Tek vücut olmak gibi.. Aranızda özel bir bağ olacak onunla. Bu sizin ilk öğreneceğiniz bilgi olsun motosiklet ile ilgili..Amacımız o bağın yıllarca sürmesini sağlamak. Biliyoruz ki etrafınızdaki herkes onun için tehlikeli diyor. Biz buna sadece tebessüm ediyoruz. Üzerinde biz yokken bu araç ne kadar tehlikeli olabilir ki (!) Onu tehlikeli hale getirecek olan kişiler sadece bizleriz ve bu gerçeği aklımızdan hiç çıkarmayacağız.

Tekrar duyuyoruz sizleri.. şöyle diyorsunuz; Kimsenin motosikletlileri görmediğini, trafikte motosikletlere saygı göstermediğini ve sizin sağlıklı bir şekilde araç kullanmanızı engellediklerinden bahsediyorsunuz. Bunların her birini biz de kabul ediyoruz. Ancak bu gerçekler yüzünden bizler motosikletten uzak mı durmalıyız, yoksa bu olasılıkları önceden düşünüp önlem alarak güvenlik unsurları tam bir şekilde mi motosiklet kullanmalıyız?
Biz Kuşadası Sönmez Sürücü Kursları  olarak sizin, ikinci seçenekte belirttiğimiz gibi motosiklet kullanımınızda sonuna kadar yanınızdayız.

Özgürlük duygularımızı sonuna kadar tatmin edecek olan motosikletlimizle birlikte nice keşfedilmemiş yollara, kirlenmemiş insanlara ve doğaya, sağlıklı ve güvenle seyahat edebilmeniz için, biz sizin her zaman yanınızdayız.

Temel Eğitim, Güvenli sürüş Eğitimi, İleri Sürüş Teknikleri eğitimi, Yol Eğitimi konularında, ister kendi motosikletinizle, isterseniz filomuzdaki motosikletler ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.


Size daha çok detay sunabilmemiz için lütfen kurumuzu ziyaret ederek ya da arayarak bilgi alınız.


Ders Dökümanları
Hava Durumu